Zdobenie torty

Čokoládové ruže na torty

Čokoládové ruža musí byť maximálna dekadentnej tortu dekorácie.

Ruža už dlho tradičné dekorácie na torty, ale sú zvyčajne vyrobené z? Cukrovú pastou, ktorá nie je každému po chuti, alebo kvetinové pasty, ktoré nie je príjemné jesť? ~? Tak príchod torta ozdôb vyrobených z modelovacej čokolády?bola vzpruha pre tortu dekorácie.

Čokoládové ruže sú vyrobené z modelovacej čokolády buď (tiež známy ako čokoláda plastu, čokoládové alebo čokoládové plastickej hliny), alebo modelovacie čokolády? / Fondant poleva mix.

Modelovanie čokoláda je vyrobená zo zmesi čokolády (biela, mlieko alebo tmavá) a kukuričného sirupu (čo vo Veľkej Británii môže byť nahradený buď zlatého sirupu alebo tekutej glukózy).

Čokoládové ruže sú stále viac široko dostupný ako z odborných obchodov zdobenie torty a tortu dekoratérov a od súkromných osôb predávajúcich na miestach, ako je eBay.? To neznamená, že tam nie sú nejaké? Veľmi talentovaní ľudia predávajú prostredníctvom webov, ako je eBay- existujú, ale kupujúci na pozore - ak kupujete čokoládové ruže na svadobnú tortu uistite sa, že vám váš domácu úlohu a kúpiť od kvalitného dodávateľa .

Ak chcú, aby sami, ale nikdy použitá modelovacie čokoládu dovtedy nechať si veľa času na tréning ~ ako chcolate plasric je? Nie je najjednoduchšie médium pre Topí ľahko, takže môže byť ťažké zvládnuť, a tochvíľu trvá, než sa naozaj výborné výsledky. Tak často rozhodnutie o tom, či kúpiť ruže alebo si ich sami príde až na čas a trpezlivosť ~ metóda pre výrobu čokoládové ruže je rovnaký ako pre cukrovou pastou, to len má tendenciu trvať dlhšieako čokoláda musí byť v chlade po celú dobu.

Akonáhle ste zvyknutí používať čokoládu plastu sa môže stať veľmi užitočným doplnkom vášho zdobenie torty reportoire z matertials.

To môže byť použitý v mieste čerešničkou na koláče ~ alebo ak nechcete úplne čokoládovú tortu pokrývajúca to môže byť zmiešané pol na pol s cukrovou pastou (vrátane farebnej cukrovej pasty), aby ľahko použiteľný príchuťou čokoládytorta kryt.

Biela čokoláda plastu môže byť zafarbený potravinárskych farieb alebo práškov, ako dať farebné modelovacie čokolády. Ak si chcete farbu čokoládu je najlepšie to urobiť v čase podania skôr než snažiť sa miešať farby do pre-made čokoládové pasty.

Čokoláda plast drží to tvar dobre, takže to skvelé pre výrobu stúh alebo iné zložité dekorácie tortu s ~ alebo iné kvety ako ľalie pod vyrobené z kombinácie bielej a tmavej čokolády modelovania.

Zatiaľ žiadne komentáre.